Skip to content

Architektura 21szego wieku : City Square – Centrum usług i kultury / Yaniv Pardo Architects

2 lata ago

394 words

Dzięki uprzejmości Yaniv Pardo Architekci Nowe centrum kulturalno-usługowe zaprojektowane przez Yaniv Pardo Architects przekształca rynek miasta, tworząc przestrzenie komercyjne, lokale mieszkalne i salę koncertową.
Zapewnia Holonowi, Izraelowi aktywną przestrzeń dla kultury, rozrywki i handlu, poprzez różnorodne usługi, które zapewnią różnorodność działań.
Więcej informacji i zdjęć z tego projektu po przerwie.
Zaprojektowane elementy projektu składają się z kilku elementów, w tym placu miejskiego zlokalizowanego przed budynkiem.
Będzie to gospodarzem wydarzeń plenerowych, konferencji i działalności młodzieżowej, a tym samym komplementowania i wzbogacania działań, które będą wspierane w ramach architektury.
Centrum zostanie połączone z nowym projektem mieszkaniowym, zapewniając sąsiedztwo i obecność w sąsiedztwie programów społecznościowych.
Dzięki uprzejmości Yaniv Pardo Architekci Otwartość projektu zapewni dostępność i zaproszenie, które wspiera ciągłą obecność gości o różnych porach dnia, tworząc nieustannie zmienną miejską strukturę społeczną.
Rynek miasta wzniesie się na wyższe piętra budynku i otaczający go krajobraz.
Dzięki uprzejmości Yaniv Pardo Architekci Biura i różne funkcje będą znajdować się w blokach pryzmatycznych, a ruch między nimi przebiega poziomo pomiędzy pionowymi elementami na parterze, na różnych piętrach i na szczycie kompleksu.
Ściany ekranowe konstrukcji pokażą Holon, który rósł i rozwijał się z wydm piaskowych.
Okna będą oferować widoki na preferowane kierunki i otwarte za pomocą arabskich okien wykuszowych w formie wydm, tworzących inteligentną zieloną ścianę, która tworzy cieniowanie.
Dzięki uprzejmości Yaniv Pardo Architekci Nowy plac zostanie otoczony kolumnadami sklepów i kawiarni, do których można dotrzeć z ulicy i placu.
Ogromny amfiteatr stanie na środku placu i połączy się z podziemnymi piętrami i parkingiem.
Najwyższe piętra projektu, w tym punkt widokowy, galerie miejskie i biura burmistrza, będą stanowić centrum nowej kompozycji urbanistycznej.
Podłogi będą wyrównane z osią skośną, łącząc starsze obiekty publiczne Holona z wydmami rezerwatu przyrody, wiążąc razem przeszłość i przyszłość.
Dzięki uprzejmości Yaniv Pardo Architekci Architekci: Yaniv Pardo Architekci Lokalizacja: Holon, Izrael Program: Ratusz, centrum muzyczne, pomieszczenia mieszkalne i handlowe wokół placu miejskiego Klient: Holon Gmina Wielkość: 50 000 m kw.
[więcej w: dywany młodzieżowe, schody spocznikowe, ms allegro pl ]

Powiązane tematy z artykułem: dywany młodzieżowe ms allegro pl schody spocznikowe