Skip to content

Architektura 21szego wieku : W toku: Wydział Prawa, University of Toronto / Hariri Pontarini Architects

2 lata ago

534 words

Zdjęcie dzięki uprzejmości Hariri Pontarini Architekci Nagrodzony w Ameryce Północnej projekt renowacji i rozbudowy Wydziału Prawa Uniwersytetu w Toronto odpowiada bezpośrednio ambicjom klienta, aby stworzyć szkołę prawniczą wśród najlepszych na świecie.
Architekci Hariri Pontarini zaproponowali projekt, który zapewni zarówno fizyczne, jak i wizualne połączenie z otaczającym krajobrazem.
Architekci: Hariri Pontarini Architekci Lokalizacja: Toronto, Ontario, Kanada Partner-in-Charge: Siamak Hariri Obszar projektu: 160 000 sqf Zdjęcia: dzięki uprzejmości Hariri Pontarini Architekci Międzynarodowi uznani za różnorodne wydziały, bardzo poszukiwanych studentów i wybitnych absolwentów, Programy nauczania akademickiego, pozaszkolnego i dydaktycznego w szkole prawniczej wzrosły dramatycznie, a liczba członków wydziału wzrosła ponad dwukrotnie w ciągu ostatnich kilku dekad.
Chociaż zmiany te podniosły jakość edukacji prawnej i zapewniły, że Uniwersytet w Toronto pozostaje najwybitniejszą szkołą prawniczą w Kanadzie, opuścili szkołę prawniczą w rozpaczliwej potrzebie przestrzeni.
Nowy obiekt, zaprojektowany przez Hariri Pontarini Architects, splata historia ze współczesną wizją wspólnoty, która leży u podstaw projektu.
Zdjęcie dzięki uprzejmości Hariri Pontarini Architekci Dean Mayo Moran z wydziału wygłosił przemówienie na temat tego projektu jako charakterystycznego budynku na uprzywilejowanej pozycji Wydziału między Queen s Park i Philosophers.
Spacerować.
Projekt odpowiada trzema prostymi gestami: salą w kształcie półksiężyca i skrzydłem biurowym z widokiem na Park Królowej, renowacją przestarzałej biblioteki jako świetlistego pawilonu łączącego się z Filozofami.
Spacer i stworzenie jednolitego miejsca spotkań, Forum Prawa, aby wnieść nowe serce do Wydziału.
Zdjęcie dzięki uprzejmości Hariri Pontarini Architekci Pracując nad tym, że jakość sieci społecznościowej i jednolite poczucie wspólnoty są najważniejszymi zaletami, jakie szkoła prawnicza może nadać swoim uczniom, Forum Prawa odpowiada na zapotrzebowanie na galwanizującą przestrzeń społeczną dla studentów.
i wyręczają się razem w pojedynczym geście, umożliwiając uprzednio rozdrobnionemu Wydziałowi funkcjonowanie jako zjednoczona, spójna społeczność.
Forum jest centralnym punktem wszelkiej aktywności społecznej, obiegu i przejścia, animowanego serca wydarzeń i uroczystości, otwartego centrum, które łączy stare i nowe.
Podobnie jak w starożytnym rzymskim precedensie, Forum jest miejscem ożywionej rozmowy, debaty i kładzenia fundamentów sieci społecznych, które są nieformalną podstawą szerokiego humanistycznego wykształcenia i zrozumienia systemów sprawiedliwości.
Zdjęcie dzięki uprzejmości Hariri Pontarini Architekci Idea projektu nowego budynku wydziału miała na celu wykorzystanie widocznej lokalizacji szkoły prawniczej poprzez wprowadzenie nowych fizycznych i wizualnych połączeń z Queen s Park i Philosopher.
S Walk, mając na uwadze, że obręb nie powinien być rozpatrywany oddzielnie, ale raczej jako część zintegrowanego systemu kampusu.
Schemat ten tworzy instytucjonalny punkt orientacyjny, który pomieści i wzmocni historyczne budynki wydziału, zaangażuje i zainspiruje członków społeczności, odzwierciedli zobowiązanie do osiągnięcia najwyższego poziomu zrównoważonego rozwoju środowiska i fizycznej dostępności oraz odegra ważną rolę w architekturze miasta .
Zdjęcie dzięki uprzejmości Hariri Pontarini Architekci Zdjęcie dzięki uprzejmości Hariri Pontarini Architekci
[przypisy: mrówka nowy dwór maz, stagra, pałucki bank spółdzielczy ]

Powiązane tematy z artykułem: mrówka nowy dwór maz pałucki bank spółdzielczy stagra