Skip to content

Architektura: Propozycja obszaru mieszanego Nanjing Road / biuro RTA

2 lata ago

299 words

Dzięki uprzejmości RTA-Office W celu stworzenia nowej i współczesnej przestrzeni miejskiej.
Propozycja Obszaru Mieszanego Dróg Nanjing przez biuro RTA dystrybuuje woluminy na działce, aby uzyskać jednocześnie otwartą przestrzeń publiczną i kameralną.
Wiele przejść w ramach projektu o powierzchni 200 000 metrów kwadratowych oferuje ścieżki spacerowe dla mieszkańców i turystów, ponieważ zajmuje cały kwartał miasta Qingdao.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Dokładnie przestudiowaliśmy środowisko i charakter miasta, aby zaproponować projekt, w którym miasto może poczuć własny projekt i który ma wyjątkowy charakter.
Qingdao słynie z browaru Tsingtao, założonego w mieście przez Niemców i produkującego piwo Tsingtao, najbardziej znane w Chinach i eksportowane na cały świat.
Dzięki uprzejmości RTA-Office To silne odniesienie sugerowało nam zarówno kształt projektu, jak i kolory.
Zwróciliśmy szczególną uwagę na konfigurację woluminów; ustawiamy je bardzo ostrożnie i harmonijnie.
A także zwracaliśmy uwagę na schemat kolorów; Rezultat daje odrobinę elegancji i ciepła kompleksowi.
Różne zastosowania są dystrybuowane w budynkach: mieszkalne, hotelowe (hotel butikowy), biura, handlowe, sportowe i kulturalne.
Dzięki uprzejmości Biura RTA Wszystkie funkcje publiczne są umieszczane na poziomie gruntu i na niższych piętrach, co nadaje życiu społecznemu kompleks.
Dzięki uprzejmości RTA-Office Architekci: Biuro RTA Lokalizacja: Qingdao, Chiny Architektura krajobrazu: Santiago Parramón, biuro RTA we współpracy z Tengyuan Design Institute Co.
(Qingdao) Projekt architektoniczny: Santiago Parramón, biuro RTA we współpracy z Tengyuan Design Institute Co (Qingdao) Projektowanie wnętrz: Santiago Parramón, biuro RTA we współpracy z Tengyuan Design Institute Co.
(Qingdao) Klient: Zhong Lian Powierzchnia działki: 26 810 m2 Powierzchnia całkowita budowy: 210 700 m2 Rok budowy: 2012 Data realizacji: W toku
[więcej w: dywany młodzieżowe, radiolex, skrzynka rozsączająca ]

Powiązane tematy z artykułem: dywany młodzieżowe radiolex skrzynka rozsączająca