Skip to content

Budownictwo i architektura : Międzynarodowy Konkurs Taichung Gateway Park

2 lata ago

194 words

Ponowne ogłoszenie – Taichung Gateway Park Międzynarodowe zawody w Taichung Gateway Park zostały ponownie ogłoszone kwietnia 2011 roku.
Konkurs poszukuje agresywnych architektów krajobrazu, aby przekształcić dawne lotnisko w nowoczesny Eko-Park, który poinformuje o przyszłości Taichung .
miejski krajobraz.
Taichung Gateway City obejmuje obszar o powierzchni około 254 hektarów, który obejmuje byłe lotnisko Taichung (Shuinan) i jego okolice.
Zgodnie z miejskim planem miasta Taichung, w centrum Taichung Gateway City będzie rozległa zielona przestrzeń – Taichung Gateway Park, która meandruje z północy na południe całego obszaru rozwoju z około 68 hektarami.
Obszary otaczające park zostaną podzielone na cztery dzielnice w zależności od ich cech: Eco Residential District, Gateway District, Cultural Business District i Innovation R & D District.
Ponadto, Taichung Movie City, Taiwan Tower i Taichung City Cultural Center zostaną zintegrowane w Taichung Gateway Park.
Dlatego rozwój parku stanie się najważniejszym kamieniem milowym dla Taichung Gateway City.
Całkowity budżet budowy to proponowane 85 000 000 USD z ustaloną opłatą za usługę w wysokości 10% dla wybranego zespołu projektowego.
Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę konkursu.
[patrz też: firanex, radiolex, mrówka nasielsk ]

Powiązane tematy z artykułem: firanex mrówka nasielsk radiolex