Skip to content

Budownictwo i architektura : Wielofunkcyjna siedziba firmy Edel AG Konkurs / Architekci kodów kreskowych i autorzy przynależności

2 lata ago

353 words

Dzięki uprzejmości Barcode Architects, zaprojektowanych przez Barcode Architects i Habiter Autrement, ich propozycja wielofunkcyjnej siedziby Edel AG w Berlinie zawiera silną mieszankę programu z funkcjami publicznymi, takimi jak galeria sztuki, kawiarnia, księgarnia i audytorium, a także funkcje prywatne.
3000m2 biura dla Edel AG i ekskluzywnych penthousów.
Ten 7-piętrowy budynek znajduje się na Kanale Spandaur Schiffahrts Kanal i będzie w przyszłości wraz z przeciwległym muzeum sztuki nowoczesnej – Hamburger Bahnhof.
oraz kolekcję.
Flick Art.
ważne ogniwo w rozwoju berlińskiego KunstCampus.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Różnorodność programu jest tłumaczona przez architektów na trzy różne objętości, które są ułożone pionowo jedna na drugiej.
Wyrażenia tych trzech tomów są powiązane, ale dostosowane do oddzielnych funkcji różnych części.
Niższy poziom powoduje silne interakcje z przestrzenią publiczną i wykorzystuje potencjał KunstCampus i promenady wzdłuż kanału, tworząc projekt, który zaprasza i ogłasza komunikację z otoczeniem.
Zamknięty centralny tom galerii sztuki jest otoczony dwiema podwójnymi wysokimi przestrzeniami, na których znajduje się kawiarnia, księgarnia, audytorium i lobby biurowe.
Dzięki uprzejmości Barcode Architects Elastyczne i funkcjonalne powierzchnie biurowe dla Edel znajdują się na 3 piętrach w połowie wielkości.
Objętość na wierzchu zapewnia budynkowi wyjątkową ekskluzywność.
Niższy z 2 poziomów w pełni wykorzystuje położenie nadrzeczne, z ekspansywnymi balkonami po obu stronach.
Piętro to ma stać się punktem odniesienia społecznej nowej siedziby Edel AG, tworzy przestrzeń dla nowych sposobów pracy i otwartej komunikacji w relaksującym, zielonym i stymulującym środowisku.
Ostatni poziom woluminu górnego jest przewidziany, aby pomieścić penthouse, odstawiony od góry.
Dzięki uprzejmości Barcode Architects Projekt jest wyjątkowym dodatkiem do KunstCampus i nowoczesnej reinterpretacji berlińskiego bloku z jego typową Lochafassade .
Proste, ale wyraziste.
Erscheinungsbild.
wzmacnia tożsamość firmy Edel AG jako solidnej, a jednocześnie innowacyjnej firmy o silnym współczesnym.
Unternehmingskultur ..
model Architekci: Barcode Architects & Habiter Autrement Lokalizacja: Berlin, Niemcy Klient: Edel AG Etap: Projekt konkursowy Powierzchnia: 6 000 m.
[przypisy: mrówka nidzica, skrzynka rozsączająca, cezas rzeszów ]

Powiązane tematy z artykułem: cezas rzeszów mrówka nidzica skrzynka rozsączająca