Skip to content

Budownictwo i architektura : Wieszak rowerowy / MANIFEST

2 lata ago

245 words

Dzięki uprzejmości MANIFESTO Architecture PC Wieszak rowerowy jest podstawowym udogodnieniem dla miasta Seul, które ma na celu zwiększenie jego przyjazności dla rowerzystów.
Obiekt jest nie tylko łatwy w utrzymaniu i przyjazny dla środowiska, ale dzięki zainstalowaniu pomiędzy budynkami korzysta z wielu niewykorzystanych przestrzeni, które istnieją w całym mieście.
Każdy wieszak jest w stanie pomieścić od 20 do 36 rowerów i jest łatwo przymocowany do boków budynków, umożliwiając minimalną ingerencję w ruch pieszy poniżej.
+ 14 Architekci: MANIFESTO Architektura PC Lokalizacja: Pomiędzy budynkami Obszar projektu: 60 sqf Budżet konstrukcyjny: 100 000 USD Status projektu: Lista skrócona dla.
Konkurs na projekt międzynarodowego Seulu: projekt dla wszystkich.
i lista skrócona na konkursie projektowania cyklu Seoul 2010.
Renderowanie: MANIFESTO Architecture PC Ponowne wykorzystanie roweru w niewykorzystanej przestrzeni miejskiej, stworzone przez MANIFESTO, zostało zakwalifikowane do konkursu międzynarodowego.
Seoul International Design: Design for All.
i.
Konkurs Designu Seoul.
2010 ..
Dzięki uprzejmości MANIFESTO Architecture PC Proponowany Bike Hanger wykorzystałby plastikowe butelki z recyklingu na materiał z baldachimem i ze zrecyklowanej stali nierdzewnej oraz recylowane ramy węglowe dla materiałów szkieletowych.
Biorąc pod uwagę skalę otaczających budynków wysokość Wieszaka rowerowego nie przekroczyłaby wysokości sąsiednich budynków.
Koszty utrzymania byłyby niskie tylko 15 USD / y za smarowanie i kalibrację człowieka napędzanego pedałami.
Dzięki uprzejmości MANIFESTO Architecture PC dzięki uprzejmości MANIFESTO Architecture PC
[przypisy: mrówka nidzica, skrzynka rozsączająca, cigger ]

Powiązane tematy z artykułem: cigger mrówka nidzica skrzynka rozsączająca