Skip to content

Kącik architekta – Thaihot City Plaza Mall / Spark Architects

2 lata ago

362 words

Dzięki uprzejmości Spark Architects Projekt, który ma stać się wyjątkowym miejscem pełnym niespodzianek i odkryć, jest propozycją projektową dla centrum handlowego Thaihot City Plaza Mall, mającą wieloaspektową fasadę, która ma różne funkcje w planie i elewacji.
Zaprojektowany przez Spark Architects, fasada moderuje krawędzie budynku w planie, aby zwiększyć widoczność na deptaku, przyciągając ludzi, w przeciwieństwie do liniowych ulic, które nie utrzymują i nie przechwytują pieszych.
zainteresowanie.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Pracując nad projektem wnętrza i fasady firmy Thaihot Mall w Fuzhou, konstrukcja ich falistej elewacji najemcy naśladuje przypływ i ruch pieszych, tworząc dynamiczne zakupy.
Przenoszone kolorami panele aluminiowe w połączeniu z oznakowaniem i reklamą fasady tworzą wygląd zewnętrzny, który ciągle się zmienia.
W nocy perforowane panele aluminiowe umożliwiają przepuszczanie światła, aby stworzyć gwiaździstą noc.
efekt.
Dzięki uprzejmości Spark Architects Dwa uzupełniające się szlaki piesze zasilają dynamiczne zakupy w Thaihot Mall Fuzhou.
12-godzinna trasa dzienna i 24-godzinna trasa, programy detaliczne, które działają w ciągu dnia, są konsolidowane na 12-godzinnym podium na zakupy, ścieżki cyrkulacyjne i tarasy są wycięte z podium ułatwiającym dostęp do dachu.
Na dachu znajduje się wiele atrakcji, takich jak pole do minigolfa i wyśmienita kuchnia.
Jest on dostępny przez całą dobę.
Ta trasa jest dodatkowo animowana przez sąsiedztwo z deptakiem.
Dzięki uprzejmości Spark Architects Północna fasada staje się żywym organizmem pełnym ruchu i energii, a Thaihot Mall Fuzhou stanie się charakterystyczną refleksją nad przyszłością miejskiego stylu życia.
Dzięki uprzejmości Spark Architects Architekci: Spark Architects Lokalizacja: Fuzhou, Chiny Zespół: Cary Cheng, Emer Loraine, Wang Haiyan, Ben de Lange, Leo Micolta Dyrektor projektu: Jan Felix Clostermann Wnętrza: Spark Architects Fasada: Priedemann Asia Ltd.
LDI: Goodbroad Industry Grupa (Jiaobo) Oświetlenie: LEOX Design Struktura partnerstwa: Chongqing Design Institute Renders: Bofan, Zhangpeng Klient: Thaihot Group Prace w toku: rozpoczęcie budowy w styczniu 2012 Całkowita powierzchnia GFA (mkw): fasada / architektura wnętrz: 294 252 m2
[hasła pokrewne: elbud katowice, radiolex, ms allegro pl ]

Powiązane tematy z artykułem: elbud katowice ms allegro pl radiolex