Skip to content

Nowoczesna architektura : Pionowa ekspozycja fabryki miejskiej w Muzeum Drapaczy Chmur

2 lata ago

353 words

Teraz na wystawie w The Skyscraper Museum,.
Vertical Urban Factory.
analizuje ponad 30 znaczących budynków fabrycznych z przełomu XX i XXI wieku, omawiając projekt architektoniczny i konstrukcyjny wraz z ewolucją technologii masowej produkcji i zagadnień społecznych.
Koncentrując się przede wszystkim na pionowości produkcji miejskiej, wystawa stawia pytanie: czy fabryki mogą przedstawiać zrównoważone rozwiązania dla przyszłych samowystarczalnych miast.
.
Pionowa fabryka miejska.
jest gościnnie kuratorką Niny Rappaport, historyka i krytyka architektury oraz dyrektora ds.
publikacji, Yale School of Architecture z projektantami mgmt.
projekt, Studio Tractor Architekci i filmowiec Eric Breitbart.
Muzeum oferuje także serię odpowiednich programów, w tym dyskusje panelowe, wycieczki po galeriach, wycieczki fabryczne i pokazy filmów.
Więcej szczegółów na temat tej ekscytującej wystawy po przerwie! 6 kwietnia | Współcześni architekci i producenci Wieczorem z architektami i producentami, którzy biorą udział w wystawie Vertical Urban Factory, w tym Andrew Kimball (dyrektor wykonawczy stoczni Brooklyn Navy Yard), Kian Goh (SUPER-INTERESTING!), Konsultanci do szkła z recyklingu opartego na Brooklynie & powierzchnie betonowe firmy Icestone i Markus Jacobi (Henn Architekten).
10 kwietnia Wyjazd kuratorski z Inaki Abalos Kurator-gość Nina Rappaport i Inaki Abalos z hiszpańskiej firmy Abalos Herreros (obecnie Abalos Sentkiewicz), projektanci madryckiego zakładu recyklingu Valdemingómez, biorący udział w wystawie, prowadzą galeryjną wycieczkę i dyskusję na temat architektury przemysłowej.
12 kwietnia | Book Talk z Anthonym Hamboussi Fotograf Anthony Hamboussi omawia Newtown Creek: badanie fotograficzne nowojorskiej.
Industrial Waterway (Princeton Architectural Press 2010), które szeroko dokumentuje zapomniany krajobraz Newtown Creek w ciągu pięciu lat.
20 kwietnia | Producenci przestrzeni produkcyjnej dyskutują o swojej przestrzeni i zapaści przemysłowej w Nowym Jorku.
W wieczorze wystąpią Jonathon Taylor i Stephen Lynch z Caliper Studios w Williamsburgu; Michael Pinkus z Sussman Corp., Long Island City; i Joseph Sultan z Chilewich na Manhattanie.
MAJ 2011 | Factory TOURS Szczegóły na temat wycieczek po fabryce, prowadzone przez Ninę Rappaport.
Wycieczki na miejscu będą okazją do zapoznania się z ogromnym zapasem architektury przemysłowej Nowego Jorku.
Więcej informacji można znaleźć w The Skyscrapper Museum.
[więcej w: blacha perforowana nierdzewna, pałucki bank spółdzielczy, taśma led allegro ]

Powiązane tematy z artykułem: blacha perforowana nierdzewna pałucki bank spółdzielczy taśma led allegro