Skip to content

Budownictwo i architektura : AD Round Up: Biura Część VII

2 lata ago

337 words

Pięć niesamowitych biur, które opublikowaliśmy w 2009 roku dla naszej siódmej selekcji wcześniejszych projektów.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Budynek Patio Alameda / Baixas del Rio Arquitectos Budynek ten jest pierwszym etapem zespołu budynków należących do Universidad Católica o nazwie.
Patio Alameda ., który jest częścią Centralnego Kampusu uniwersytetu umieszczonego na Alameda Avenue w centrum Santiago .
Alameda jest główną aleją miasta i biegnie na wschód.
Zachód.
Ta grupa budynków została zaprojektowana jako.
Czwarte patio.
związane z trzema patio tradycyjnym budynkiem uniwersytetu (czytaj dalej.) Zulte Stone Company / BURO Interior The Stone Company, firma zajmująca się kamieniem naturalnym w Zulte, przeszła prawdziwą metamorfozę.
Odnowiona hala wystawowa i przestrzeń biurowa zostały urządzone w sposób oszczędny i elegancki, a produkt z kamienia naturalnego jest wizytówką używaną we wszystkich aspektach.
Belgijska praktyka BURO II była odpowiedzialna za ten remont (czytaj dalej.) Zilverparkkade D / René van Zuuk Architekten Projekt wywodzi romantyczną nazwę (Silver Park Quay) z lokalizacji: klastra biurowego na Zilverparkkade w Lelystad.
West 8 zaprojektował plan urbanistyczny dla obszaru zgodnie z obecną tendencją dla zagęszczonych centrów miast.
Z idyllicznym przymrużeniem oka w XVII-wiecznych holenderskich domach nad kanałami, biura ustawiają się ramię w ramię na wąskich polach.
W tak zwartym rzędzie o ścisłym układzie jedynymi elementami, które tworzą dyskryminującą tożsamość są fasady (czytaj dalej.) Agencja Reklamowa Pullpo / Hania Stambuk Rozpoczęcie projektu z opuszczonych fabryk fabryki soli w zachodnim sektorze Santiago Chile, komisja jest uważana za kontrapunkt estetyki przemysłowej niepewnej wobec klarownej i współczesnej propozycji, która jest zgodna z różnymi wymaganiami agencji reklamowej (czytaj więcej.) Budynek biurowy Tracasa / AH Asociados Budynek został zaplanowany jako dobrze wykonany.
stos.
który spoczywa na terenie, dostosowując się do jego naturalnych konturów.
Działa z przykazań superpozycji.
Umieszczony jest na wierzchu urządzeń wspierających i rozwija warstwę, zbieg okoliczności i spotkanie ze środowiskiem naturalnym i zbudowanym (czytaj więcej.)
[więcej w: mrówka nasielsk, barbara zacharska, mrówka nowy dwór mazowiecki ]

Powiązane tematy z artykułem: barbara zacharska mrówka nasielsk mrówka nowy dwór mazowiecki