Skip to content

Budownictwo i architektura : Lipiec sierpień Heat / DI Bernhard Gruber

2 lata ago

327 words

Dzięki uprzejmości DI Bernhard Gruber DI Bernhard Gruber opracował twórczą propozycję nowej typologii systemów zabaw dla trudnych warunków pogodowych, takich jak Tel Awiw w Izraelu.
Przeczytaj więcej o tym klimatyzowanym placu zabaw i dodatkowych zdjęciach projektu po przerwie.
Ruchliwe życie oznacza zapracowanych rodziców.
Chcemy wykorzystać ograniczony czas, jaki mamy z naszymi dziećmi, aby dać im prawdziwe poczucie ciepła i bezpieczeństwa.
Po spędzeniu dnia w zamkniętej sali lekcyjnej lub siedzieniu w domu przed komputerem musimy zrobić coś radykalnego, aby przypomnieć im, że życie to coś więcej niż zakupy i Internet.
Nie ma lepszego rozwiązania, niż zabranie ich z powrotem do naszych korzeni, wspomnień, które mamy od dzieciństwa, zanim kultura natychmiast przejęła kontrolę nad naszym życiem.
.
Zachowaj fajny basen.
plac zabaw oferuje dzieciom wszystkie korzyści płynące z aktywności na świeżym powietrzu, takie jak bieganie, przesuwanie, kołysanie, wspinaczka, gra w piaskownicy itp.
Minimalizując negatywny wpływ trudnych warunków pogodowych, które pojawiają się w miesiącach lipcu i sierpniu w całym Izraelu.
Dzięki uprzejmości DI Bernhard Gruber.
Zachowaj fajny basen.
odróżnia ją od innych placów zabaw, tworząc nie tylko dobrze przygotowany mikroklimat, ale także edukacyjną okazję dla dzieci w wieku 21 lat, aby dowiedzieć się więcej o swoim otoczeniu i roli, jaką w nim odgrywają.
Powietrze wlatuje na wzgórza, chłodzi i opada w dół rur chłodzących.
Ochłodzone powietrze wychodzi na najniższym poziomie placu zabaw.
Aby zwiększyć naturalną prędkość przepływu powietrza, można zainstalować system wentylatorów o niskiej energii w rurach zasilanych energią słoneczną.
Dzięki uprzejmości DI Bernhard Gruber Architekt: DI Bernhard Gruber Lokalizacja: Tel-Aviv, Izrael Organizacja zawodów: Zezeze-gallery, Hangar 21, Port w Tel Awiwie, Izrael Rok konkursowy: 2011 Sąd konkursowy: Stephan Behnisch, Yossi Cory, Tamar Darel Fosfeld, Yael Dori i Noga Lasser Dzięki uprzejmości DI Bernhard Gruber
[przypisy: mrówka nowy dwór mazowiecki, krosoft, schody spocznikowe ]

Powiązane tematy z artykułem: krosoft mrówka nowy dwór mazowiecki schody spocznikowe